Comments on HW01

 • girts
  girts, 2007-11-10 16:27

  Varbūt komentārs nav pareizajā tēmā, bet tomēr - ja mans komponents izmantos JTidy, kā būtu korekti atrisināt šo atkarību? Nezinu Javas industrijas standartus.

  Kaut kādos config failos var norādīt dependency, lai Maven automātiski novelk JTidy bibliotēku? Vai arī jādod jtidy.jar līdzi savam komponentam? Vai to nevajag vispār risināt, katrs pats, novelkot no interneta kādu komponentu, skatās, kas viņam uz datora ir un kas vēl ir vajadzīgs?

 • girts
  girts, 2007-11-10 21:43

  Atradu vienu risinājumu - pierakstīju pom.xml failā: Failed to execute the [html] macro. Click on this message for details.

  Tikai ir viena problēma - tā ir veca versija un tur dažas iespējas nav realizētas, tāpēc nākas kodā dažas rindas aizkomentēt. 

 • Kalvis Apsītis
  Kalvis Apsītis, 2007-11-11 14:33

  Izskatās, ka priekš JTidy 2000.g. versija ir visjaunākā - sk. [Sourceforge]. JTidy mazdruscīt tiek uzturēts - tam pagājušogad izveidota Maven dokumentācija; sk. net/], tas dara to, ko vajag, un konfigurācijas iestatījumi ir savietojami ar citu valodu [HTML Tidy] realizācijām. Ja JTidy nedara to, ko "HTML Tidy" saimes rīkiem vajadzētu darīt, būtu interesanti uzzināt... 

  Aktīvāk uzturēts produkts būtu [Html Cleaner] - tam ir līdzīga ideja (daudzi konfigurējami iestatījumi, kuru kombinācija var atgriezt vajadzīgo). Sk. arī [HTML parsēšanas un analīzes rīku sarakstu]. Protams, daudzos gadījumos "dependency" no globāla repozitorija nebūs dabūjami - tie būs jāsadzejo pašiem un ar atbilstošu komandu jāinstalē viens vai vairāki JARi: 

  {{code language="none"}} mvn install:install-file -DgroupId=some.company.cleaner -DartifactId=cleanerProductName -Dversion=x.x.x -Dpackaging=jar -Dfile=yourLocalCopyOfTheArtefact.jar {{/code}}

 • girts
  girts, 2007-11-19 18:15

  Paldies par info, kā ielikt savu jar maven repozitorijā!

  Par JTidy vecās versijas trūkumiem: {{html clean="false" wiki="true"}}Failed to execute the [html] macro. Click on this message for details.{{/html}}

  Bet būtībā var iztikt arī bez tām, ja neskaita kļūdas nekorekta kodējuma apstrādes dēļ.

This wiki is licensed under a Creative Commons 2.0 license
XWiki Enterprise 6.4 - Documentation